Uzman Psikolog Sinem Malkoç Hakkında tavsiyeediyorum.com sitesinde yayınlanan tarafsız danışan görüşleri:

sukran ci (Danışan

Hayatta hiçbir şeyin tesadüf olmadığına inanırım.Evrenin bir kurgusu olduğuna ve her şeyin zamanı geldiğinde yaşanacağına inanirim .sevgili sinem hanım da öyle…bazı dönemler olur,illaki bilirsiniz.en diptesinizdir sanki etrafınızda ki her şey sizi üzmek için sırayla sizi incitmeye gelmiştir.ruhunuz serseri mayın gibi.aklınız bir karış havadadır.Tam da böyleydim işte. Açıkçası gitmiş olmak için gitmiştim ilk seansına sinem hanımın.bildiğiniz laf olsun modundaydım kısaca…..)) sonra ne mi oldu ? seanslarında kendimle yüzleştirdi beni…. hayatımın kontrolünü tekrar geri almama destek oldu.beni gördü…duydu…ruhuma ve aklıma dokundu sanki sihirli kalbiyle… her gecen seansta eski ben olmam için gereken gücü verdi.kendimi tekrar sevmeyi öğretti… iyi ki tanımışım sizi sinem hanım….iyi ki benden ümidi kesmeyip )) zorlamışsınız beni….bu gün eger mutluysam…ne istediğimi biliyorsam….fikirlerimde kararlıysam…ve en önemlisi hayatı tekrar sevebiliyorsam… bunların arkasında sizin desteginiz çok buyuk….. her şey için sonsuz teşekkür ederim….iyi ki varsınız…iyi ki .


nurhayat (Arkadaş/Tanıdık)

Ben Aile Hekimiyim kendime kendim ailem ve hastalarım için bir psikolog ihtiyaci hissettiğim de ne kriterler ararım diye sorduğum da Sinem de bu yanıtların tamamını görmek beni çok mutlu etti. Öncelikle Almanya da alınan çok iyi bir bilimsel donanım ,disiplin,mesleğe saygıdan kaynaklanan hep kendini geliştirme isteği ve tabii ki çok bizden bir insan olmanın sıcaklığı ve empatisi var. Benim için en önemlisi sorunlara yaklaşırken önce bugüne odaklanıp yan yollara sapmadan önce önünde ki taşı kaldırmak gereğine olan inancı her bireyin özel olduğunun ve herkesin kendi ördüğü kabukların öyle kolayca ve hoyratca kaldırılamayacağının bunun sabır, emek, karşında kini anlama ve onun kişilik haklarını koruma gibi özel donanım ve diiplin gerektiren profesyonel bir iş olduğunu bilen ve uyğulayan biri olduğu için Sinem e bir psikolog olarak çok güveniyorum.

K.K. (Danışan)

Sinem Hanım’a oğlum için gittim. Uzun zamandır ergenlik evresinde olan oğlum ile sorunlar yaşıyordum. İletişim problemimiz hızla artıyordu. Okul başarısı gittikçe düşüyordu ve hiç bir şekilde ne benimle ne de babasıyla eskisi gibi yakın değildi. Bu zor anlarımızda Sinem hanım bize çok yardımcı oldu. Onunla nasıl uzlaşabileceğimiz, nasıl iletişim kurabileceğimiz ve nasıl davranırsak onu kaybetmeyeceğimiz konusunda bize çok yol gösterdi. Kendisiyle çalışmaya hala devam ediyoruz ve faydasını görmeye çoktan başladık bile. Evimizin eski huzuru yerine gelmeye başladı. Elbette bu da bizi çok mutlu etti. Kendisi mesleğinde oldukça başarılı bir uzman. Konuya yaklaşımı ve bize desteği ilk günden beri bizi çok sakinleştirdi. Çünkü aileler bu tarz durumlarda oldukça paniğe kapılıyorlar ve ne yapacaklarını nasıl başa çıkacaklarını bilemiyorlar. Sinem hanım bize çok faydalı oldu o yüzden aynı sorunu paylaşan her aileye kendisinden böyle bir yardım almalarını tavsiye ediyorum. Kendisine de burdan çok teşekkürlerimi iletiyorum.

TAVSİYEDİYORUM.COM sitesinde Uzmanımız Sinem Malkoç hakkında yazılan danışan görüşlerini burayı tıklayarak okuyabilirsiniz.:

RANDEVU VE BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ