<h2>Regresyon & Bilinçaltı Yöntemi</h2>

Bodrum’da Regresyon  yöntemi Klinik Uzman Psikolog Dr. Sinem Malkoç tarafından verilmektedir. Eğer siz de Bodrum’da Regresyon konusunda bir araştırma içerisindeyseniz Bodrum psikolog bu konuda size uzman kadrosuyla yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktırRegresyon hakkında detaylı bilgi ve randevu için tıklayınız.</a>

<h3>Regresyon Yöntemi Nedir?</h3>
<strong>Regresyon yöntemi</strong>, farklı bir şuur hali içinde danışanın, tüm hayatı boyunca bilinçaltında kaydedilen düşüncelerin ve davranışların geçmişteki kaynaklarını bulan ve bunları bilinç düzeyinde çözülmesini sağlamak için uygulanan tekniklerin tamamıdır.

Geçmiş Yaşam Regresyon çalışması derinlerde saklı kalmış, bitmemiş işleri tamamlayarak iyileşmesi ve geçmişin izlerini temizlemeye yardım eder.

Regresyon çalışması ve <strong>Bilinçaltı Regresyonu</strong>; depresyon,kaygı, fobiler, endişe, açıklanamayan ağrılar, panik atak, travma sonrası stres, takıntılı düşüncelerin temizlenmesi konusunda çok etkili bir çalışmadır. Regresyon çalışması birey odaklı bir çalışma olmakla birlikte evrensel boyutta katkılar getiren oldukça etkin bir çalışmadır.

Ek Bilgi